Kontak Telefon: (0216) 632-93-58E-posta Adresimiz: This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.

demo

Üretim

70 yılı aşkın tecrübesi, binlerce çeşit ürünü, sektöründe en iyi referansları, bilgi ve teknoloji ile ilerlemeyi kendine ilke edinen ve bu ilke doğrultusunda yoluna devam eden SÜRAT Kauçuk ve Plastik Sanayi'nin  genel vizyonu ve misyonu, kaliteden ödün vermeden müşterilerimize hizmet vermektir.

Ürünlerin yapımı için gereken kalıp üretimlerinin tasarımı ve yapımı Sürat Kauçuk'a attir. Bu konuda sektörün en gelişmiş cihazları ve makinaları kullanılmaktadır.

Sürat kauçuk ve plastik san.üretim için kullanılan hammadde kontrollerini, sektörünün en bilinen satnadartlarına göre uygulanmaktadır. Üretimi yapan bütün ürünlerin kalıplama yöntemleri gelişmiş programlarda hazırlanarak, kendi kalıp üretim bölümümüzde yapılmaktadır.

Ürünlerin kontrolleri üretim öncesi, üretim esanasında ve üretim sonrası, en gelişmiş cihazlar kullanılarak yapılmaktadır. Bu amaçla labaratuvarımız ve konusunda deneyimli uzmanlarımız müşterilerimize hizmet vermektedir.

Hedefi kalite olan ve her geçen gün gelişen teknolojiyi takip ederek müşterilerine en iyi hizmeti sunan Sürat Kauçuk , hizmet ağını genişleterek sektörüne devam edecektir.

Suratkaucuk yeni haberleri Tweet ten izleyebilir ve bizden haberder olmuş olursunuz https://twitter.com/suratkaucuk

Kontak Kur
İletişim Adresi

Adres : Alemdağ Caddesi Güven Sanayi Sitesi K Blok No: 27 / 38 Ümraniye

Telefon: 0216 632 93 58

Faks : 0216 632 92 79

E-posta: arifbaki@suratkaucuk.com.tr

Hedefimiz

Müşteri memnuniyeti ön planda tutan, satış gücü & hizmet kapasitesi yüksek bir firma olmak, Sürekli  olarak gelişmeyi firma ilkesi haline getirmek. Müşteri memnuniyetini en üst düzeyde sağlamak için yapılan işlerle ilgili müşterilerin şikayet & önerilerini değerlendirerek olumlu yönde adımlaratarak mekanizmaları dinamik ve işlevli tutmak.

Başlangıç– 09:00a
Öğle tatili– 12:30a
Çalışma – 01:30 - 18:00

Üretim Resim