Kontak Telefon: (0216) 632-93-58E-posta Adresimiz: This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.

demo

Kalite Anlayışımız

 “Kalite Anlatılmaz Yaşanır” felsefemiz gereği, üretimin her adımı Laboratuar ve Kalite Kontrol departmanlarımızın işbirliği ile sıkı bir şekilde kalite süreçlerinden geçmektedir.

Ürün Kalite Süreçleri :
1 ) Hammadde Kontrol ; hammaddeler önce laboratuarda Yoğunluk Tayini, Yağ Anilin Noktası Tayini vb. bir dizi kontrolden geçer ve referans değerlere uygunluğu onaylanarak karışım hazırlama bölümüne gönderilir.
 
2) Karışım Kontrol ; hazırlanan her parti hamur karışımının Rheometre vasıtasıyla homojenliği, scorch değerleri, vulkanizasyon zamanı, optimum pişme süresi, min. viskozite ve max. tork (sertlik) değerleri tespit edilip, referans değerlere uygunluğu onaylandıktan sonra deneme üretimine yollanır.
 
3) Performans Kontrol ; deneme üretiminden elde dilen numuneye laboratuarda yoğun performans testleri uygulanıp ( kopma/çekme dayanımı, kopma uzama, modül/gerilme, kalıcı deformasyon, kalıcı uzama, ozon dayanımı, sertlik ve yoğunluk tespitleri vb.) istenen mekanik değerleri taşıdığı onaylandıktan sonra, tüm parametreler sabitlenerek seri üretim devam ettirilir.
 
4) Final Kontrol ; Üretimi biten her bir parti, final kontrol aşamasından geçerek ( finisaj, ölçü kontrolu vb.) ambalajlanır ve sevkiyata hazır halde mamul ambarına gönderilir.

Suratkaucuk yeni haberleri Tweet ten izleyebilir ve bizden haberder olmuş olursunuz https://twitter.com/suratkaucuk

Kontak Kur
İletişim Adresi

Adres : Alemdağ Caddesi Güven Sanayi Sitesi K Blok No: 27 / 38 Ümraniye

Telefon: 0216 632 93 58

Faks : 0216 632 92 79

E-posta: arifbaki@suratkaucuk.com.tr

Hedefimiz

Müşteri memnuniyeti ön planda tutan, satış gücü & hizmet kapasitesi yüksek bir firma olmak, Sürekli  olarak gelişmeyi firma ilkesi haline getirmek. Müşteri memnuniyetini en üst düzeyde sağlamak için yapılan işlerle ilgili müşterilerin şikayet & önerilerini değerlendirerek olumlu yönde adımlaratarak mekanizmaları dinamik ve işlevli tutmak.

Başlangıç– 09:00a
Öğle tatili– 12:30a
Çalışma – 01:30 - 18:00

Üretim Resim